9T12062A6801DBHFT Yageo
  • Part Number: 9T12062A6801DBHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 6.8K OHM 0.5% 1/8W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T12062A6801DBHFT Yageo
    9T12062A6801DBHFT Yageo
    9T12062A6801DBHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T12062A6801DBHFT is described as RES SMD 6.8K OHM 0.5% 1/8W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE