9T12062A4750BBHFT Yageo
  • Part Number: 9T12062A4750BBHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 475 OHM 0.1% 1/8W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T12062A4750BBHFT Yageo
    9T12062A4750BBHFT Yageo
    9T12062A4750BBHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T12062A4750BBHFT is described as RES SMD 475 OHM 0.1% 1/8W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V