9T12062A4120BAHFT Yageo
  • Part Number: 9T12062A4120BAHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 412 OHM 0.1% 1/8W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T12062A4120BAHFT Yageo
    9T12062A4120BAHFT Yageo
    9T12062A4120BAHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T12062A4120BAHFT is described as RES SMD 412 OHM 0.1% 1/8W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM