9T12062A36R5BAHFT Yageo
  • Part Number: 9T12062A36R5BAHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 36.5 OHM 0.1% 1/8W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T12062A36R5BAHFT Yageo
    9T12062A36R5BAHFT Yageo
    9T12062A36R5BAHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T12062A36R5BAHFT is described as RES SMD 36.5 OHM 0.1% 1/8W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"