9T12062A3603BBHFT Yageo
  • Part Number: 9T12062A3603BBHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 360K OHM 0.1% 1/8W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T12062A3603BBHFT Yageo
    9T12062A3603BBHFT Yageo
    9T12062A3603BBHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T12062A3603BBHFT is described as RES SMD 360K OHM 0.1% 1/8W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK