9T12062A30R9BAHFT Yageo
  • Part Number: 9T12062A30R9BAHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 30.9 OHM 0.1% 1/8W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T12062A30R9BAHFT Yageo
    9T12062A30R9BAHFT Yageo
    9T12062A30R9BAHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T12062A30R9BAHFT is described as RES SMD 30.9 OHM 0.1% 1/8W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"