9T12062A2801CAHFT Yageo
  • Part Number: 9T12062A2801CAHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 2.8K OHM 0.25% 1/8W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T12062A2801CAHFT Yageo
    9T12062A2801CAHFT Yageo
    9T12062A2801CAHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T12062A2801CAHFT is described as RES SMD 2.8K OHM 0.25% 1/8W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"