9T12062A27R4CBHFT Yageo
  • Part Number: 9T12062A27R4CBHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 27.4 OHM 0.25% 1/8W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T12062A27R4CBHFT Yageo
    9T12062A27R4CBHFT Yageo
    9T12062A27R4CBHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T12062A27R4CBHFT is described as RES SMD 27.4 OHM 0.25% 1/8W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH