9T12062A25R5CBHFT Yageo
  • Part Number: 9T12062A25R5CBHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 25.5 OHM 0.25% 1/8W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T12062A25R5CBHFT Yageo
    9T12062A25R5CBHFT Yageo
    9T12062A25R5CBHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T12062A25R5CBHFT is described as RES SMD 25.5 OHM 0.25% 1/8W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V