9T12062A2553CAHFT Yageo
  • Part Number: 9T12062A2553CAHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 255K OHM 0.25% 1/8W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T12062A2553CAHFT Yageo
    9T12062A2553CAHFT Yageo
    9T12062A2553CAHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T12062A2553CAHFT is described as RES SMD 255K OHM 0.25% 1/8W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"