9T12062A2262DAHFT Yageo
  • Part Number: 9T12062A2262DAHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 22.6K OHM 0.5% 1/8W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T12062A2262DAHFT Yageo
    9T12062A2262DAHFT Yageo
    9T12062A2262DAHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T12062A2262DAHFT is described as RES SMD 22.6K OHM 0.5% 1/8W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"