9T12062A1603DBHFT Yageo
  • Part Number: 9T12062A1603DBHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 160K OHM 0.5% 1/8W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T12062A1603DBHFT Yageo
    9T12062A1603DBHFT Yageo
    9T12062A1603DBHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T12062A1603DBHFT is described as RES SMD 160K OHM 0.5% 1/8W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE