9T12062A1273CBHFT Yageo
  • Part Number: 9T12062A1273CBHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 127K OHM 0.25% 1/8W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T12062A1273CBHFT Yageo
    9T12062A1273CBHFT Yageo
    9T12062A1273CBHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T12062A1273CBHFT is described as RES SMD 127K OHM 0.25% 1/8W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK