9T12062A1002DAHFT Yageo
  • Part Number: 9T12062A1002DAHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 10K OHM 0.5% 1/8W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T12062A1002DAHFT Yageo
    9T12062A1002DAHFT Yageo
    9T12062A1002DAHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T12062A1002DAHFT is described as RES SMD 10K OHM 0.5% 1/8W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"