9T08052A8872DAHFT Yageo
  • Part Number: 9T08052A8872DAHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 88.7K OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T08052A8872DAHFT Yageo
    9T08052A8872DAHFT Yageo
    9T08052A8872DAHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T08052A8872DAHFT is described as RES SMD 88.7K OHM 0.5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    View
    Schroff
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM