9T08052A8452DAHFT Yageo
  • Part Number: 9T08052A8452DAHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 84.5K OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T08052A8452DAHFT Yageo
    9T08052A8452DAHFT Yageo
    9T08052A8452DAHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T08052A8452DAHFT is described as RES SMD 84.5K OHM 0.5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM