9T08052A2431DAHFT Yageo
  • Part Number: 9T08052A2431DAHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 2.43K OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T08052A2431DAHFT Yageo
    9T08052A2431DAHFT Yageo
    9T08052A2431DAHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T08052A2431DAHFT is described as RES SMD 2.43K OHM 0.5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD