9T08052A2320DAHFT Yageo
  • Part Number: 9T08052A2320DAHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 232 OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T08052A2320DAHFT Yageo
    9T08052A2320DAHFT Yageo
    9T08052A2320DAHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T08052A2320DAHFT is described as RES SMD 232 OHM 0.5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"