9T08052A2261DAHFT Yageo
  • Part Number: 9T08052A2261DAHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 2.26K OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T08052A2261DAHFT Yageo
    9T08052A2261DAHFT Yageo
    9T08052A2261DAHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T08052A2261DAHFT is described as RES SMD 2.26K OHM 0.5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS