9T08052A1580CAHFT Yageo
  • Part Number: 9T08052A1580CAHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 158 OHM 0.25% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T08052A1580CAHFT Yageo
    9T08052A1580CAHFT Yageo
    9T08052A1580CAHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T08052A1580CAHFT is described as RES SMD 158 OHM 0.25% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM