9T08052A1053DAHFT Yageo
  • Part Number: 9T08052A1053DAHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 105K OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T08052A1053DAHFT Yageo
    9T08052A1053DAHFT Yageo
    9T08052A1053DAHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T08052A1053DAHFT is described as RES SMD 105K OHM 0.5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"