9C12063A4752FKHFT Yageo
  • Part Number: 9C12063A4752FKHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 47.5K OHM 1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9C12063A4752FKHFT Yageo
    9C12063A4752FKHFT Yageo
    9C12063A4752FKHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9C12063A4752FKHFT is described as RES SMD 47.5K OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM