9C12063A1302JLHFT Yageo
  • Part Number: 9C12063A1302JLHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 13K OHM 5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9C12063A1302JLHFT Yageo
    9C12063A1302JLHFT Yageo
    9C12063A1302JLHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9C12063A1302JLHFT is described as RES SMD 13K OHM 5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    CORDGRIP NEMA4 .492"
    View
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 22.0-32.0MM
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    Cinch Connectivity
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK