9C08052A4R22FGHFT Yageo
  • Part Number: 9C08052A4R22FGHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 4.22 OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9C08052A4R22FGHFT Yageo
    9C08052A4R22FGHFT Yageo
    9C08052A4R22FGHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9C08052A4R22FGHFT is described as RES SMD 4.22 OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    View
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A