9C08052A3834FKHFT Yageo
  • Part Number: 9C08052A3834FKHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 3.83M OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9C08052A3834FKHFT Yageo
    9C08052A3834FKHFT Yageo
    9C08052A3834FKHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9C08052A3834FKHFT is described as RES SMD 3.83M OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    View
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    Serpac
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"