9C08052A3000JLHFT Yageo
  • Part Number: 9C08052A3000JLHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 300 OHM 5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9C08052A3000JLHFT Yageo
    9C08052A3000JLHFT Yageo
    9C08052A3000JLHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9C08052A3000JLHFT is described as RES SMD 300 OHM 5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM