9C08052A2493FKHFT Yageo
  • Part Number: 9C08052A2493FKHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 249K OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9C08052A2493FKHFT Yageo
    9C08052A2493FKHFT Yageo
    9C08052A2493FKHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9C08052A2493FKHFT is described as RES SMD 249K OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM