9C06031A3302JLHFT Yageo
  • Part Number: 9C06031A3302JLHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 33K OHM 5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 5,600
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 9C06031A3302JLHFT Yageo
    9C06031A3302JLHFT Yageo
    9C06031A3302JLHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9C06031A3302JLHFT is described as RES SMD 33K OHM 5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE