9C06031A2204JLHFT Yageo
  • Part Number: 9C06031A2204JLHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 2.2M OHM 5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9C06031A2204JLHFT Yageo
    9C06031A2204JLHFT Yageo
    9C06031A2204JLHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9C06031A2204JLHFT is described as RES SMD 2.2M OHM 5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE