Y607310R0000A9L Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
  • More about Y607310R0000A9L Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    Y607310R0000A9L is manufactured by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision and is categorized in the Through Hole Resistors category. Y607310R0000A9L is described as RES 10 OHM 0.3W 0.05% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"