Y09601R00000D0L Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
  • More about Y09601R00000D0L Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    Y09601R00000D0L is manufactured by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision and is categorized in the Through Hole Resistors category. Y09601R00000D0L is described as RES 1 OHM 10W 0.5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.