Y09448R00000B0L Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
  • More about Y09448R00000B0L Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    Y09448R00000B0L is manufactured by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision and is categorized in the Through Hole Resistors category. Y09448R00000B0L is described as RES 8 OHM 10W 0.1% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS