Y09445R00000D9L Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
  • More about Y09445R00000D9L Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    Y09445R00000D9L is manufactured by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision and is categorized in the Through Hole Resistors category. Y09445R00000D9L is described as RES 5 OHM 10W 0.5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.