Y078582K0000V0L Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
  • More about Y078582K0000V0L Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    Y078582K0000V0L is manufactured by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision and is categorized in the Through Hole Resistors category. Y078582K0000V0L is described as RES 82K OHM 0.6W 0.005% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"