Y00136K02000B9L Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
  • More about Y00136K02000B9L Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    Y00136K02000B9L is manufactured by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision and is categorized in the Through Hole Resistors category. Y00136K02000B9L is described as RES 6.02K OHM 2W 0.1% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"