Y001250K0000T9L Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
  • More about Y001250K0000T9L Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    Y001250K0000T9L is manufactured by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision and is categorized in the Through Hole Resistors category. Y001250K0000T9L is described as RES 50K OHM 1.5W 0.01% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.