Y0011220K000D0L Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
  • More about Y0011220K000D0L Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    Y0011220K000D0L is manufactured by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision and is categorized in the Through Hole Resistors category. Y0011220K000D0L is described as RES 220K OHM 0.6W 0.5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM