Y0007100K000V9L Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
  • More about Y0007100K000V9L Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    Y0007100K000V9L is manufactured by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision and is categorized in the Through Hole Resistors category. Y0007100K000V9L is described as RES 100K OHM 0.6W 0.005% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM