RWR89S7R15FSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR89S7R15FSBSL Vishay /Dale
    RWR89S7R15FSBSL Vishay /Dale
    RWR89S7R15FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89S7R15FSBSL is described as RES 7.15 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.