RWR89S4700DSS70 Vishay /Dale
  • More about RWR89S4700DSS70 Vishay /Dale
    RWR89S4700DSS70 Vishay /Dale
    RWR89S4700DSS70 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89S4700DSS70 is described as RES 470 OHM 3W 0.5% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.