RWR89S3R01FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR89S3R01FSRSL Vishay /Dale
    RWR89S3R01FSRSL Vishay /Dale
    RWR89S3R01FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89S3R01FSRSL is described as RES 3.01 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.