RWR89S3090FSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR89S3090FSBSL Vishay /Dale
    RWR89S3090FSBSL Vishay /Dale
    RWR89S3090FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89S3090FSBSL is described as RES 309 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"