RWR89S27R4FSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR89S27R4FSBSL Vishay /Dale
    RWR89S27R4FSBSL Vishay /Dale
    RWR89S27R4FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89S27R4FSBSL is described as RES 27.4 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.