RWR89S2740FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR89S2740FSRSL Vishay /Dale
    RWR89S2740FSRSL Vishay /Dale
    RWR89S2740FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89S2740FSRSL is described as RES 274 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH