RWR89S22R6FSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR89S22R6FSBSL Vishay /Dale
    RWR89S22R6FSBSL Vishay /Dale
    RWR89S22R6FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89S22R6FSBSL is described as RES 22.6 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"