RWR89S2001FSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR89S2001FSBSL Vishay /Dale
    RWR89S2001FSBSL Vishay /Dale
    RWR89S2001FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89S2001FSBSL is described as RES 2K OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.