RWR89N1R13FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR89N1R13FRRSL Vishay /Dale
    RWR89N1R13FRRSL Vishay /Dale
    RWR89N1R13FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89N1R13FRRSL is described as RES 1.13 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.