RWR82S2870FSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR82S2870FSBSL Vishay /Dale
    RWR82S2870FSBSL Vishay /Dale
    RWR82S2870FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR82S2870FSBSL is described as RES 287 OHM 1.5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.