RWR82S27R4FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR82S27R4FSRSL Vishay /Dale
    RWR82S27R4FSRSL Vishay /Dale
    RWR82S27R4FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR82S27R4FSRSL is described as RES 27.4 OHM 1.5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    View
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB