RWR82S2490FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR82S2490FSRSL Vishay /Dale
    RWR82S2490FSRSL Vishay /Dale
    RWR82S2490FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR82S2490FSRSL is described as RES 249 OHM 1.5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS